Akademia Fantazji

Akademia FrantazjiO AkademiiNasza infrastruktura

Nasza infrastruktura

Dwa place zabaw. Nowoczesna sala gimnastyczna i przestronne sale. Nasz budynek z każdej strony otoczony jest zielenią, z której korzystają dzieci wraz z nauczycielami przy każdej nadarzającej się okazji.

Takie warunki pomagają dzieciom (w naturalny sposób) zdobywać wiedzę z przyrody i aktywnie wypoczywać. Przedszkole posiada dwa atrakcyjne place zabaw. Pierwszy umieszczony jest przy wejściu do przedszkola. Posiada fantazyjne zjeżdżalnie i ciekawe sprzęty rekreacyjno- sportowe do niezapomnianej zabawy. Pokryty jest atestowanym, niebrudzącym piaskiem, w pełni bezpiecznym dla dzieci w różnym wieku. Dookoła wysiana jest trawa, aby nasze dzieci mogły wypoczywać i bawić się na kocach i leżakach. Posiada również mini boisko do gry w piłkę nożnej dla fanów footbolu. Drugi położony jest wewnątrz budynków. Znajdują się na nim brzozy, które w upalne dni dają cień. Wyposażony jest w równie atrakcyjne sprzęty rekreacyjno – sportowe służące do zabawy. Posiada bezpieczne wyjścia z sal przedszkolnych.

Przedszkole posiada przestronne sale o powierzchni powyżej 50 m2 i wyposażone jest w nowoczesną salę gimnastyczną, na której odbywają się uroczystości, przedstawienia, koncerty, teatry czy spotkania autorskie z ciekawymi i często zapraszanymi gośćmi.

Nasza placówka posiada dużą i piękną salę gimnastyczną, na której odbywają się uroczystości przedszkolne, występy teatralne oraz przedstawienia.

INTEGRACJA SENSORYCZNA W „AKADEMII FANTAZJI”

W naszym przedszkolu organizujemy zajęcia integracji sensorycznej. Dbamy o wszechstronny i prawidłowy rozwój dzieci. Dlatego przedszkolaki, które posiadają zalecenia do terapii SI, zawarte w orzeczeniu o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju, postanowiliśmy zagwarantować pełną realizację działań niezbędnych do usprawnienia zaburzonych funkcji.


Zajęcia integracji sensorycznej odbywają się na miejscu w naszej sali gimnastycznej. To duża wygoda dla rodziców, ponieważ nie muszą samodzielnie organizować takiej terapii dla swoich dzieci. Salę wyposażyliśmy w odpowiedni sprzęt oraz potrzebne przyrządy. Zajęcia prowadzi doświadczona terapeutka, która wie, jak podnosić możliwości rozwojowe dzieci.

Facebook Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie Instagram Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie