Akademia Fantazji

Akademia FrantazjiAktualnościKiermasz Wielkanocny – zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół!

Kiermasz Wielkanocny – zapraszamy wszystkich naszych Przyjaciół!

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które rozświetli nasze przedszkole radosnym blaskiem nadchodzącej Wielkanocy! 

W dniach 17-27 marca 2024 r. odbędzie się nasz pierwszy Kiermasz Wielkanocny, który z wielką pasją zorganizowały panie Kamila i Iwona, nauczycielki grupy Krasnale. To wyjątkowa okazja, aby wesprzeć szczytny cel. Podczas kiermaszu będziemy sprzedawać niepowtarzalne ozdoby i dekoracje wielkanocne wykonane w trakcie Warsztatów Wielkanocnych z Rodzicami (04-07.03. 2024 r.). Aktywny udział w zajęciach otwartych to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu z pociechami, ale również moment, by nauczyć ich wartości współpracy i dzielenia się.

Już nie raz udowodniliśmy, jak ważne jest pomaganie innym – nasze poprzednie inicjatywy zgromadziły wiele ciepłych uśmiechów i otwartych serc.  Liczymy na nie także podczas nadchodzącego Kiermaszu Wielkanocnego. Zapraszamy do wspólnego celebrowania tej pięknej tradycji, która łączy pokolenia.

Godziny otwarcia kiermaszu

Kiermasz będzie czynny: 

  • w godzinach porannych od 7:30 do 9:00 
  • w godzinach popołudniowych od 14:00 do 17:00

Stoiska staną w głównym korytarzu naszego przedszkola. 

Oferowane rękodzieła, wykonane z ogromną starannością przez nasze dzieci podczas warsztatów wielkanocnych z rodzicami, będą nie tylko piękną ozdobą każdego domu, ale również symbolem wsparcia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by doświadczyć magii tworzenia, podzielić się radością ze swoimi bliskimi i jednocześnie pomóc innym. Do zobaczenia w marcu na Kiermaszu Wielkanocnym!

Facebook Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie Instagram Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie