Akademia Fantazji

Akademia FrantazjiO AkademiiNasza infrastruktura

Nasza infrastruktura

Dwa place zabaw. Nowoczesna sala gimnastyczna i przestronne sale. Nasz budynek z każdej strony otoczony jest zielenią, z której korzystają dzieci wraz z nauczycielami przy każdej nadarzającej się okazji.

Takie warunki pomagają dzieciom (w naturalny sposób) zdobywać wiedzę z przyrody i aktywnie wypoczywać. Przedszkole posiada dwa atrakcyjne place zabaw. Pierwszy umieszczony jest przy wejściu do przedszkola. Posiada fantazyjne zjeżdżalnie i ciekawe sprzęty rekreacyjno- sportowe do niezapomnianej zabawy. Pokryty jest atestowanym, niebrudzącym piaskiem, w pełni bezpiecznym dla dzieci w różnym wieku. Dookoła wysiana jest trawa, aby nasze dzieci mogły wypoczywać i bawić się na kocach i leżakach. Posiada również mini boisko do gry w piłkę nożnej dla fanów footbolu. Drugi położony jest wewnątrz budynków. Znajdują się na nim brzozy, które w upalne dni dają cień. Wyposażony jest w równie atrakcyjne sprzęty rekreacyjno – sportowe służące do zabawy. Posiada bezpieczne wyjścia z sal przedszkolnych.

Przedszkole posiada przestronne sale o powierzchni powyżej 50 m2 i wyposażone jest w nowoczesną salę gimnastyczną, na której odbywają się uroczystości, przedstawienia, koncerty, teatry czy spotkania autorskie z ciekawymi i często zapraszanymi gośćmi.

INTEGRACJA SENSORYCZNA W „AKADEMII FANTAZJI”

Nasza placówka posiada dużą i piękną salę gimnastyczną na której odbywają się uroczystości przedszkolne, występy teatralne oraz przedstawienia.

Nasza sala gimnastyczna posiada również niezwykłą funkcję przemiany w salę do zajęć Integracji Sensorycznej. Daje nam to możliwość zapewnienia optymalnych  warunków do prawidłowego rozwoju dziecka. A Naszym przedszkolakom posiadającym zalecenia do terapii SI, zawarte w orzeczeniu
o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinii o wczesnym wspomaganiu rozwoju pełną realizację działań niezbędnych do usprawnienia zaburzonych funkcji. Posiadamy bogate wyposażenie w sprzęt i przyrządy do Integracji Sensorycznej, bardzo doświadczoną terapeutkę i wiele zapału aby dzieci mogły podnosić swoje możliwości rozwojowe.

Facebook Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie Instagram Akademia Fantazji - Otwiera się w nowej karcie