Nazwa naszej placówki nie jest przypadkowa. Postawiliśmy na bogatą ofertę zajęć ponad programowych w cenie.

Poza duchem, dbamy też o ciało - codziennie gotujemy podopiecznym zdrowe smakołyki we własnej kuchni, których nie uświadczą w innych przedszkolach.


Klaudia Wtulich Wychowawczyni Grupa Kaczorki (2-4,5)

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Jestem pogodną, pewną siebie osobą, z optymistycznym podejściem do życia. W kontaktach z dziećmi staram się być nauczycielem, ale przede wszystkim przyjacielem i doradcą. Uwielbiam rozmawiać z dziećmi, słuchać co mają do powiedzenia, doradzać im. W toku spędzania czasu w Akademii Fantazji nawzajem się od siebie uczymy. Każde wspólne doświadczenie pozytywnie wpływa na przyszłość i kreuje powstawanie nowatorskich metod pracy. Najlepszym sposobem na naukę jest zabawa, dlatego czas spędzony w przedszkolu jest czasem radosnym, w którym każdy nabywa nowych umiejętności. Praca w zawodzie ugruntowała we mnie przekonanie, iż wybór drogi okazał się strzałem w dziesiątkę. Praca nauczyciela jest moim powołaniem.

Teresa Kolterman Wychowawczyni Grupa Żabki (1 - 2,5)

Posiadam bogate doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi. Pracę wykonuję z największym oddaniem, ciepłem i uśmiechem, co tworzy dzieciom drugi dom. Staram się, aby tak wielkie przeżycie, jakim jest dla malucha rozstanie z mamą i tatą, było jak najmniej odczuwalne.

Elwira Zielińska Wychowawczyni Grupa Żabki (1 - 2,5)

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej na wydziale Pedagogika Rodzinna i Opiekuńczo-Wychowawcza. Ukończyłam szkolenie "Poznawczo-behawioralna terapia dziecka z nadpobudliwością psychoruchową" oraz kurs na "Animatora zabaw dziecięcych". Do każdego dziecka podchodzę w sposób indywidualny. Staram się, aby każdy dzień spędzony z nimi był wyjątkowy i niezapomniany. Najważniejsze w pracy jest dla mnie to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, były uśmiechnięte i aby atmosfera przypominała im tą, która panuje w domu.

Na zdjęciu jestem z córką Dagmarą, która uczęszcza do grupy "Kaczorków" Akademii Fantazji.