Nasze Nauczycielki

Naszym Nauczycielkom w codziennej pracy z dziećmi towarzyszy idea B. Conklina „nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcenia innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania.”


Malwina Kot Nauczyciel Czarodzieje
Jestem osobą ciepłą, uśmiechniętą i energiczną. Uważam, że czas wieku przedszkolnego powinien być wypełniony uśmiechem i zabawą. Zależy mi, aby moi wychowankowie czuli się bezpiecznie i pewnie w miejscu, które jest ich drugim domem - w przedszkolu. Codzienny uśmiech i laurki od „moich” dzieci utwierdza mnie w przekonaniu, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
Wioletta Sadura Nauczyciel Czarodzieje
Ukończyłam studia o profilu Pedagogika wczesnoszkolna w WSUiZ w Rykach. Rzekłabym, że im dłużej pracuję w swoim zawodzie, tym więcej daje mi satysfakcji. Poważna i zwariowana, do przytulania i do żartowania ale również sumienna i profesjonalna w pracy. Uczucia, uśmiech jakimi obdarzają na co dzień mnie dzieci, utwierdzają mnie w przekonaniu, że był to dobry wybór!
Anna Kobak Nauczyciel Zaczarowane Sówki
W 2014 roku ukończyłam studia o kierunku fizjoterapia, a w 2016 roku studia magisterskie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiadam wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi, w tym 5 – letnią w przedszkolu. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, mam dobry kontakt z dziećmi.
Jestem nauczycielką, a jaka jest Państwa supermoc!?
Aleksandra Piekut Nauczyciel Smerfy
W 2018 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Animacja społeczno-kulturowa z edukacją wczesnoszkolną. Jestem osobą sumienną, otwartą i lubiącą nowe wyzwania, których nie brakuje mi w pracy z przedszkolakami. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję. Podziwiam ich spontaniczność oraz ciekawość świata.
Magdalena Kurek Nauczyciel Smerfy
Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jestem osobą cierpliwą i sumienną. Dzięki otwartości z łatwością nawiązuję kontakt z dziećmi zyskując przy tym ich sympatię i zaufanie. Praca z przedszkolakami daje mi wiele radości, energii oraz satysfakcji. Każdego dnia podziwiam ich kreatywność i spontaniczność.
Alicja Kirmuć Nauczyciel Zaczarowane Sówki
W 2016 roku ukończyłam studia na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w zróżnicowanym wieku. Jestem osobą uśmiechniętą, pełną pasji i pozytywnej energii.
Renata Wróblewska Nauczyciel Biedronki
Nauczycielem zostałam z miłości, zawsze wiedziałam, że lubię pomagać innym, lubię dzielić się wiedzą z innymi dlatego ukończyłam studia z zakresu Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej w SGGW. W wychowaniu stawiam na szacunek do ludzi i zasad. Mam szczerą nadzieję, że wychowam dobrych i pozytywnych małych ludzi, którzy z pasją będą odkrywać świat i zdobywać przyjaciół.
Aneta Winczewska Nauczyciel Skrzaty
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Wszechnicy Polskiej w Warszawie. Swoją przygodę zawodową jako nauczyciel rozpoczęłam 2,5 roku temu. Jestem osobą kreatywną, otwartą oraz służącą pomocą. W wolnym czasie lubię śpiewać, wykonywać pracę plastyczne, a w pogodnie dni organizować przejażdżki rowerowe.
Katarzyna Bołtryk Nauczyciel Delfinki
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku „Praca socjalna”. Aktualnie studentka II roku studiów magisterskich o kierunku „Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna”. Z zaangażowaniem i pasją od 2 lat pracuję z dziećmi. W wolnym czasie cenię sobie dobrą książkę i wycieczki rowerowe.
Kasia Zdzieborska Nauczyciel Skrzaty
Nazywam się Katarzyna Zdzieborska. Jestem absolwentką APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Jestem osobą uśmiechniętą, uprzejmą, pełną energii oraz zawsze chętną do pomocy. W dzieciach uwielbiam ich bezpośredniość oraz nieprzewidywalność bo właśnie to sprawia, że każdy dzień z nimi jest zaskakujący i wyjątkowy.